kalendarze 2019

Z roku na rok przybywa różnych, ciekawych kalendarzy, planerów. Odwiedzając popularne księgarnie czy kioski można coraz częściej zauważyć specjalne regały lub wystawki z kalendarzami w różnych formatach, grubościach, tematyczne, od mniej lub bardziej lubianych autorów.

Które z nich wybrać? Poniżej przedstawiam kilka propozycji kalendarzy, które sam testowałem lub przeglądałem i wydały mi się wartościowe. Ten wpis z założenia będzie krótki i konkretny, więc nie przedłużając, lećmy z tematem.
Wiele z linków będzie odnośnikami do Empiku, ale nie ukrywajmy – tam wybór jest największy.

 

Klasyka

Najprostszy, klasyczny kalendarz / terminarz bez żadnych urozmaiceń będzie na pewno lepszy niż żaden.

kalendarz 2019 beskidy

 


 

Multiplaner

Sam kilka lat temu korzystałem z tego Multiplanera i świetnie się sprawdzał w zarządzaniu zadaniami, terminami, notatkami, jednakże jest to raczej pozycja dla bardzo zapracowanych osób, które mają wiele projektów na głowie.

multiplaner


 

Dziennik Kwartalny „Nie Interesuje Mnie Bycie Zwykłym Człowiekiem”

Dziennik nawiązujący do książki Michała Wawrzyniaka o tym samym tytule zawiera bardzo dużo ciekawych dodatków, tj. zapisywanie stanu gry czy „Wyzwanie 3 kropek”, o których autor wspomina na swoich szkoleniach, a dzienniki te są świetnym narzędziem do ich testowania. Dostępne zarówno w formie drukowanej jak i PDF.nie interesuje mnie bycie zwykłym człowiekiem


 

Kalendarz Chilloutowy „Chill Out Book 2019”

Chyba najbardziej pozytywny kalendarz z jakim się spotkałem. Jeśli nie potrzebujesz dużo miejsca na planowanie dnia, a jedynie na notatki czy zapisywanie ważnych terminów i ewentualnie ładnego kalendarza, pozycja ta jest świetna dla Ciebie!

chill out book 2019


 

Kalendarz Coachingowy 2019

Korzystam z tego właśnie kalendarza przez cały 2018 rok i świetnie się sprawdza, ale ma jeden duży minus – jest za duży i niewygodny. Ale na 2019 rok autor posłuchał głosu użytkowników i nowe wydanie jest już mniejsze i spokojnie mieści się do plecaka. 😉

kalendarz coachingowy


 

Kalendarz Biznesowy 2019

Kalendarz ten to alternatywa powyższego Kalendarza Coachingowego z zastosowanymi innymi technikami, narzędziami w podobnym, małym formacie.

kalendarz biznesowy


 

Kalendarz „Create Yourself 2019”

Obszerna pozycja w książkowym wydaniu, która mnie zaciekawiła jeszcze przed premierą. Format jest taki jak książki Mateusza Grzesiaka i kalendarz jest bardzo gruby jak na kalendarze, ale cienki papier sprawia, że jest bardzo lekki. Każdy miesiąc to inna tematyka nawiązująca do tematów z książek autora, pozycja warta uwagi, chyba, że ktoś nie lubi grubych kalendarzy. Minus jest taki, że nakład w księgarniach internetowych w większości się wyczerpał, ale jeśli wybierzecie się do lokalnego empiku możecie znaleźć jeszcze ostatnie sztuki.

 

create yourself 2019


 

Kalendarz National Geographic 2019

Klasycznie jak co roku jest i pozycja od National Geographic, która od wielu lat cieszy się dużą popularnością. I nic dziwnego – jest to jeden z ładniej wydanych kalendarzy, do tego zdjęcia NG i bajka. 🙂

kalendarz national geographic


 

Kalendarz Polska Niepodległa

Tym razem jest też coś dla patriotów i fanów Naszej historii. W środku poza standardowym kalendarzem są także wzmianki historyczne, daty różnych wydarzeń, a wszystko utrzymane w prostej stylistyce.

polska niepodległa


 

Debeściak 2019

Kalendarz ten poza standardowym planerem na każdy dzień zawiera także rysunki Klaudii Tolman, a także co miesiąc poruszany jest inny temat, różne ćwiczenia, a na każdy dzień dostajemy cytat motywacyjny.

debeściak


 

Kalendarz Star Wars 2019

No umówmy się – kto nie lubi serii Star Wars? 😉 Może nie jest to jakiś super planer, ale prostota i przejrzystość wykonania kalendarza mnie urzekła.

star wars 2019


 

Kalendarz Kota Simona 2019

I na koniec również coś z przymrużeniem oka, ale jestem fanem Kota Simona, więc pozycja ta w zestawieniu nie mogła się nie pojawić. 😉 Może nie mamy do dyspozycji planera na każdy dzień z godzinową rozpiską, ale ważne terminy czy plany można zanotować. 🙂

kot simona


 

To by było na tyle z ciekawych (wg mnie) kalendarzy książkowych na nadchodzący, 2019 rok. A Wy z jakich korzystacie? 🙂

A na koniec łapcie jedną z animacji z serii Simon’s Cat 😀


 

Wczytaj więcej

Zaciekawił Cię wpis? Masz jakieś uwagi? Napisz o tym!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Sprawdź także

Rusz Dupę! – Challenge motywacyjny

Masz się uczyć, ale wolisz gotować? Masz skończyć projekt, ale sprzątasz łazienkę? Brakuje…