zarabiaj-z-domu

Siedzisz na dupie i nie masz pomysłu co ze sobą zrobić? A może szukasz nowego źródła dochodu, dopasowanego do Twoich umiejętności? Sprawdź te kilka propozycji…

Dzisiaj będzie krótko, ale konkretnie. Otóż zebrałem dla Was portale, serwisy internetowe, aplikacje, dzięki którym możecie pracować z domu. Część z nich możesz potraktować jako dodatkowe źródło dochodu, w niektórych musisz trochę bardziej się wysilić, ale i więcej zarobisz. Możesz to wszystko traktować jako dodatek bądź przycisnąć i stworzyć z tego główne źródło dochodu.

Poniżej wszystko podzieliłem na kategorie, tematy co dla kogo sprawdzone przeze mnie lub przez osoby, z którymi miałem styczność i potwierdzają działanie poniższych serwisów w kwestii zarabiania. Nie, nie ma tu tworzenia bloga, zakładania kanału na YouTube, ponieważ jest to dość oczywiste, że z tego można zarabiać. Przedstawiam niżej zestawienie serwisów, dzięki którym możesz zarabiać pracując z domu czy to jako freelancer czy to leżąc w łóżku i dostając dodatkowe kilka złotych. Ewentualnie możesz tworzyć, wystawiać produkty stockowe na sprzedaż i zarabiać wielokrotnie na czymś co zrobisz raz.

Nie przedłużając, lecimy z tematem. Kolejność linków jest przypadkowa, artykuł nie jest sponsorowany.


Zlecenia dla freelancerów (multitematyczne)

Jesteś Freelancerem i tworzysz projekty graficzne, audio, video czy inne na zlecenie? A może zajmujesz się social media, marketingiem? Te strony mogą Ci się przydać


Crowdsourcing Projektów

Ktoś ma do stworzenia od zera duży projekt, rozbija go na mniejsze zadania, które zleca do wykonania przez innych. Takim sposobem możesz być częścią czegoś wielkiego robiąc mniejszą lub większą część tego.


Transkrypcje, tłumaczenia

Ktoś ma film, do którego trzeba zrobić napisy, ma podcast, który trzeba przerobić na tekst do druku, a może ma gotowy tekst, który trzeba porządnie przetłumaczyć na inny język – masz takie umiejętności? Sprawdź poniższe serwisy:


Testy, ankiety

Testowanie aplikacji, stron internetowych, wypełnianie ankiet czy to w internecie czy w aplikacjach – na tym też można zarabiać!


Muzycy, kompozytorzy

Tworząc muzykę, komponując ciekawe melodie do użytku komercyjnego możesz zarobić więcej niż to co dostaniesz od zaiksu.


Cashback

Robisz zakupy? Chyba jak każdy. Część kwoty, którą płacisz możesz odzyskać w postaci cashbacku – jako gotówka lub punkty. Także siedząc w domu i robiąc zakupy przez internet.


Foto / video stockowe

Robisz zdjęcia? Nagrywasz ujęcia video z ładnych miejsc? Wystawiając je w poniższych serwisach kupujący mogą wykorzystać je w projektach czy drukując na obraz, fototapetę, a Ty możesz na tym zarobić.

Mogą to być równie dobrze zdjęcia czy filmy z telefonu – o tym jak sprzedawać zdjęcia robione telefonem napisałem ebooka „Sekrety Sprzedawania Zdjęć Robionych Telefonem”, w którym wyjaśniam wszystko krok po kroku (od retuszu po sprzedaż) i analogicznie działa to w przypadku video! Kupić go w promocyjnej cenie możesz do końca Kwietnia 2020 klikając tutaj lub w tytuł powyżej!

Stock market Envato


Korepetycje online

Tak, siedząc w domu możesz zdalnie udzielać korepetycji, np. przez Skype bądź gotowe platformy, których kilka poniżej. Niestety nie znalazłem tego typu platformy w polskim wydaniu – te które kojarzę opierają się na ogłoszeniach i kontakcie przez Skype. Dlatego jeśli znasz jakieś polskie odpowiedniki, przykłady, podziel się namiarami w komentarzach! 🙂


Kursy video

Dość pracochłonna robota, bo musisz opracować i przygotować kurs video. Jednak tworzysz go raz i możesz sprzedawać go wielokrotnie, a poniższe serwisy pobierając drobną prowizję, znacząco Ci to ułatwią.


To by było na tyle – myślę, że powyższe ponad 60 stron, narzędzi do zarabiania uświadomi Was, że siedząc na dupie w domu można zarabiać bez wychodzenia z niego! Jednocześnie mam nadzieję, że skorzystacie z któryś z nich! 🙂
A jeśli masz jakieś swoje propozycje narzędzi, rozwiązań, których nie umieściłem w powyższym zestawieniu, daj znać w komentarzu – na pewno też się przydadzą! 🙂

 


Wczytaj więcej

Zaciekawił Cię wpis? Masz jakieś uwagi? Napisz o tym!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Sprawdź także

Social Media Detox – Uwolnij się!

Uważasz, że spędzasz na Facebooku, Instagramie, TikToku czy innych mediach społecznościowy…