2021 Rokiem Wyzwań!

2021-rokiem-wyzwań

Rok 2021 na blogu to rok Wyzwań!

12 miesięcy
12 wyzwań
12 tematów

Wszystkie tematy będą powiązane z tematyką bloga, a szczegóły dotyczące wyzwań będą pojawiały się w każdą ostatnią niedzielę miesiąca. Jako, że mamy z góry narzucone cykle jako miesiące, dzięki informacji o wyzwaniu wcześniej, będziecie mogli rozpocząć wyzwanie z pierwszym dniem kolejnego miesiąca.

Każde z nich będzie trwało nie mniej, nie więcej jak 30 dni, zatem np. w Lutym, wyzwanie zahaczy jeszcze o początek Marca, za to w miesiącach 31 dniowych będzie jeden dzień odpoczynku. 🙂

Poniżej znajduje się wstępna rozpiska dat kiedy pojawią się informacje o kolejnych wyzwaniach, a także tematy, których to wyzwania będą dotyczyć. Jednak tak jak mówię, jest to wstępna rozpiska i o ile daty pozostaną niezmienne, tak ewentualnie tematy mogą się zmienić. Choć nie powinny. 😉


Styczeń (31/01) – Finanse

Luty (28/02) – Produktywność

Marzec (28/03) – Motywacja

Kwiecień (25/04) – Social Media

Maj (30/05) – Edukacja

Czerwiec (27/06) – Projektowanie

Lipiec (25/06) – Kreatywność

Sierpień (29/08) – Zarządzanie sobą

Wrzesień (26/06) – Własna firma

Październik (31/10) – Fotografia

Listopad (28/11) – Zarządzanie sobą / Marketing / Kariera

Grudzień (26/12) – Osiąganie celów


Jak pewnie zdążyliście zauważyć, informacja o wyzwaniu pojawi na koniec danego miesiąca, a zaczynać się będzie od początku kolejnego. I tak np. styczeń można określić jako miesiąc finansów, jednak to przez luty będzie trwało wyzwanie itd.

Zapraszam Was do zajrzenia na Facebooka, gdzie wraz z pojawieniem się informacji o nowym wyzwaniu, pojawiać też będą się wydarzenia, do których zachęcam dołączyć. W ramach tych wydarzeń, będą też pojawiać się codzienne przypominajki co zrobić danego dnia.