filmy Motywacyjne

Sposobów na zmotywowanie się do jakiegoś działania jest wiele. Jednym z nich i co ciekawe – dość skutecznym, są filmy motywacyjne.

We wpisie tym chciałem podzielić się z Wami kilkoma filmami motywacyjnymi, które raz, że wywarły na mnie duże wrażenie, a dwa – że po prostu na mnie działają.

Ale tak właściwie to o co z tymi filmami chodzi? Może nie wiesz czym one są, więc śpieszę z wyjaśnieniem:
otóż filmy motywacyjne, a właściwie filmiki, to z reguły sklejki scen, wypowiedzi z różnych filmów czy wystąpień, które mają na celu podnieść naszą energię, pobudzić do działania, czyli zmotywować do pracy. Na YouTube można ich znaleźć ogrom, ale nie wszystkie są równie mocne (a przynajmniej dla mnie), dlatego wyselekcjonowałem kilka z nich i postanowiłem się nimi z Wami podzielić.

Jedna porada z mojej strony – warto ich słuchać na słuchawkach, działa to lepiej niż słuchając na głośnikach komputera czy telefonu. 🙂

 


Potężny Ponad Miarę


Żyj Bez Granic (Live Unbound)


Ograniczenia nie istnieją


A co jeśli będzie już za późno…?


Jacek Walkiewicz – Pełna Moc Możliwości


Odważ się być szczęśliwy


Po prostu zacznij działać


Powyższe 7 filmów motywacyjnych to te, które na mnie działają w sposób taki, że pobudzają mnie do działania. Podczas oglądania ich na ciele mam ciarki, a po chwili biorę się do pracy z entuzjazmem i wizją wykonanego zadania, z wizją osiągnięcia większego celu. Czy na Ciebie one zadziałają? Hmm, jest 7,5 miliarda ludzi na świecie i podobno każdy jest inny, więc idąc tym tropem, odpowiedź brzmi: nie wiem. 🙂 Najlepiej sam, sama sprawdź, a jeśli masz jakieś inne ulubione filmy motywacyjne, śmiało umieść linki do nich w komentarzu! 🙂

To co robi teraz jest lepsze od tego co robił pół roku temu, ale co będzie robił za pół roku będzie jeszcze lepsze niż to, co robi teraz – w każdej dziedzinie, którą się zajmuje, ponieważ jak twierdzi, jak się nie rozwija to się zwija. Uważa, że na wszystkim jesteśmy w stanie zarabiać, cokolwiek przychodzi nam do głowy, cokolwiek lubimy robić, jesteśmy w stanie mieć z tego zysk.

Artysta, autor bloga, projektant, grafik komputerowy, barista. Na codzień mieszka we Wrocławiu, prowadzi bloga BrainDesign, robi to co lubi i ma z tego frajdę. Fan pozytywnego myślenia, standupu, rozwoju osobistego oraz dobrej kawy. W wolnych chwilach łapie chwile na zdjęciach, czyta ciekawe książki, bawi się w Social Mediach, a także przegląda YouTube’a podziwiając występy sztuki Flair czy inspirujące wystąpienia z TED/TEDx’owych konferencji.

Wczytaj więcej

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sprawdź także

Coaching na wesoło, czyli suchary coachingowe

Coaching to od dłuższego czasu popularny temat. Jest o tyle popularny, że osoby pracujące …