filmy Motywacyjne

Sposobów na zmotywowanie się do jakiegoś działania jest wiele. Jednym z nich i co ciekawe – dość skutecznym, są filmy motywacyjne.

We wpisie tym chciałem podzielić się z Wami kilkoma filmami motywacyjnymi, które raz, że wywarły na mnie duże wrażenie, a dwa – że po prostu na mnie działają.

Ale tak właściwie to o co z tymi filmami chodzi? Może nie wiesz czym one są, więc śpieszę z wyjaśnieniem:
otóż filmy motywacyjne, a właściwie filmiki, to z reguły sklejki scen, wypowiedzi z różnych filmów czy wystąpień, które mają na celu podnieść naszą energię, pobudzić do działania, czyli zmotywować do pracy. Na YouTube można ich znaleźć ogrom, ale nie wszystkie są równie mocne (a przynajmniej dla mnie), dlatego wyselekcjonowałem kilka z nich i postanowiłem się nimi z Wami podzielić.

Jedna porada z mojej strony – warto ich słuchać na słuchawkach, działa to lepiej niż słuchając na głośnikach komputera czy telefonu. 🙂

 


Potężny Ponad Miarę


Żyj Bez Granic (Live Unbound)


Ograniczenia nie istnieją


A co jeśli będzie już za późno…?


Jacek Walkiewicz – Pełna Moc Możliwości


Odważ się być szczęśliwy


Po prostu zacznij działać


Powyższe 7 filmów motywacyjnych to te, które na mnie działają w sposób taki, że pobudzają mnie do działania. Podczas oglądania ich na ciele mam ciarki, a po chwili biorę się do pracy z entuzjazmem i wizją wykonanego zadania, z wizją osiągnięcia większego celu. Czy na Ciebie one zadziałają? Hmm, jest 7,5 miliarda ludzi na świecie i podobno każdy jest inny, więc idąc tym tropem, odpowiedź brzmi: nie wiem. 🙂 Najlepiej sam, sama sprawdź, a jeśli masz jakieś inne ulubione filmy motywacyjne, śmiało umieść linki do nich w komentarzu! 🙂

Wczytaj więcej

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sprawdź także

7 Produktywnych Sztuczek – Efektywna Praca cz.1

Czy chcesz zwiększyć swoją produktywność? Kilka prostych do wdrożenia sztuczek skutecznie …