jak zarabiać na zdjęciach

Czy dzięki zdjęciom robionych telefonem można stworzyć dodatkowe źródło pasywnego dochodu? Można!

Okazuje się, że jak najbardziej, można robić zdjęcia telefonem, można je na telefonie obrabiać i można je telefonem wystawiać na sprzedaż, a co za tym idzie – utworzyć dodatkowe źródło dochodu. Może początkowo nie będą to duże kwoty, ale gdy tych zdjęć będzie więcej, będziesz je promować to pojawią się z tego pieniądze.

Często gdy rozmawiałem ze znajomymi, gdy tylko wspominałem o tym, że sprzedaję zdjęcia w internecie, pojedyncze osoby coś tak wiedziały o co może chodzić, ale nie wiedziały jak to działa. Natomiast większość osób, którym o tym wspominałem zadawała pytania w stylu „ale że co, że jak?” Gdy tak ciągle słyszałem te same pytania i widziałem zdziwione miny, postanowiłem coś z tym zrobić i tak oto napisałem o tym małego ebooka. Prawie 20 stron z konkretami i podstawową wiedzą na temat robienia zdjęć i poradami krok po kroku co robić aby wystawić zdjęcie na sprzedaż w serwisie Fotolia, czy obecnie Adobe Stock.

golden clouds
Fotolia/Adobe Stock: #141621064

W ebooku tym pokażę na przykładzie jednego z moich ulubionych zdjęć (patrz wyżej) co zrobić krok po kroku aby uzyskać zdjęcie, które aż chce się wydrukować i powiesić na ścianie, a także na nim zarobić.

Oddaję Ci go za darmo… no może niezupełnie. Nie oczekuję od Ciebie za niego żadnych pieniędzy, natomiast jako, że jest to wartościowa, cenna wiedza, która po zastosowaniu da Ci niespodziewane efekty za pomocą darmowej wiedzy i darmowych narzędzi, oczekuję od Ciebie jednej prostej rzeczy, mianowicie udostępnienia tego ebooka na Facebooku, Twitterze lub LinkedIn – później ebook jest do Twojej dyspozycji. To jak, umowa stoi? Jeśli tak kliknij w obrazek lub link poniżej i… miłej lektury! 🙂

 

UWAGA!

Porady dotyczące zgłaszania zdjęć do serwisu Fotolia / Adobe Stock znajdujące się w eBooku dotyczą starszych modeli smartfonów i na nowszych mogą nie do końca działać – jak to z wiedzą bywa, lubi się dezaktualizować.
Kliknij tutaj aby zdobyć swój egzemplarz nowego wydania ebooka pt. „Sekrety Sprzedawania Zdjęć Robionych Telefonem”, który dotyczy retuszu w Adobe Photoshop Express oraz sprzedaży zdjęć w najpopularniejszym serwisie stockowym, jakim jest Shutterstock!
Link do ebooka: „Sekrety Sprzedawania Zdjęć Robionych Telefonem”

jak zarabiać na zdjęciach pdf

Kliknij w powyższe zdjęcie lub link: eBook – Jak Zarabiać na Zdjęciach robionych Telefonem?


Dziękuję 🙂

A jako, że mamy koniec roku to życzę Ci aby nadchodzący był znacznie lepszy niż mijający 2017! 🙂
I skoro masz już wiedzę to wielu sprzedanych zdjęć i wielu ujęć noworocznych fajerwerków! 😀

Wczytaj więcej

2 komentarze

 1. hellotodaypl

  Czerwiec 28, 2018 at 12:32 pm

  A czy jest taka aplikacja na iphona? 🙂

  Odpowiedz

  • Paweł Wierzchowski

   Czerwiec 29, 2018 at 9:04 pm

   Jeśli chodzi o Fotolia Instant to początkowo była tylko na iOS, ale że na Androdzie działa tylko na starszych systemach (sprawdzałem na Samsungu S3 i działa, na Huawei P20 Pro nie działa) to pewnie podobnie będzie z iPhone’ami i jeśli w ogóle będzie działać to na starszych systemach. Jeśli chodzi o Snapseed to jest dostępny na iOS i na Androida 🙂

   Na pocieszenie dodam, że jest alternatywa działająca w postaci Shutterstock Contributor! 😀
   2 wydanie ebooka się pisze i właśnie w nim będzie o Shutterstock Contributor zamiast Fotolia Instant oraz o Photoshop Express zamiast Snapseed. 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sprawdź także

4 Kolory Markerów – Co Oznaczają I Kiedy Ich Używać?

Wyobraź sobie sytuację, że prowadzisz szkolenie. Masz coś napisać na tablicy i masz do wyb…