jak zarabiać na zdjęciach

Czy dzięki zdjęciom robionych telefonem można stworzyć dodatkowe źródło pasywnego dochodu? Można!

Okazuje się, że jak najbardziej, można robić zdjęcia telefonem, można je na telefonie obrabiać i można je telefonem wystawiać na sprzedaż, a co za tym idzie – utworzyć dodatkowe źródło dochodu. Może początkowo nie będą to duże kwoty, ale gdy tych zdjęć będzie więcej, będziesz je promować to pojawią się z tego pieniądze.

Często gdy rozmawiałem ze znajomymi, gdy tylko wspominałem o tym, że sprzedaję zdjęcia w internecie, pojedyncze osoby coś tak wiedziały o co może chodzić, ale nie wiedziały jak to działa. Natomiast większość osób, którym o tym wspominałem zadawała pytania w stylu „ale że co, że jak?” Gdy tak ciągle słyszałem te same pytania i widziałem zdziwione miny, postanowiłem coś z tym zrobić i tak oto napisałem o tym małego ebooka. Prawie 20 stron z konkretami i podstawową wiedzą na temat robienia zdjęć i poradami krok po kroku co robić aby wystawić zdjęcie na sprzedaż w serwisie Fotolia, czy obecnie Adobe Stock.

golden clouds
Fotolia/Adobe Stock: #141621064

W ebooku tym pokażę na przykładzie jednego z moich ulubionych zdjęć (patrz wyżej) co zrobić krok po kroku aby uzyskać zdjęcie, które aż chce się wydrukować i powiesić na ścianie, a także na nim zarobić.

Oddaję Ci go za darmo… no może niezupełnie. Nie oczekuję od Ciebie za niego żadnych pieniędzy, natomiast jako, że jest to wartościowa, cenna wiedza, która po zastosowaniu da Ci niespodziewane efekty za pomocą darmowej wiedzy i darmowych narzędzi, oczekuję od Ciebie jednej prostej rzeczy, mianowicie udostępnienia tego ebooka na Facebooku, Twitterze lub LinkedIn – później ebook jest do Twojej dyspozycji. To jak, umowa stoi? Jeśli tak kliknij w obrazek lub link poniżej i… miłej lektury! 🙂

jak zarabiać na zdjęciach pdf

Kliknij w powyższe zdjęcie lub link: eBook – Jak Zarabiać na Zdjęciach robionych Telefonem?


Dziękuję 🙂

A jako, że mamy koniec roku to życzę Ci aby nadchodzący był znacznie lepszy niż mijający 2017! 🙂
I skoro masz już wiedzę to wielu sprzedanych zdjęć i wielu ujęć noworocznych fajerwerków! 😀

To co robi teraz jest lepsze od tego co robił pół roku temu, ale co będzie robił za pół roku będzie jeszcze lepsze niż to, co robi teraz – w każdej dziedzinie, którą się zajmuje, ponieważ jak twierdzi, jak się nie rozwija to się zwija. Uważa, że na wszystkim jesteśmy w stanie zarabiać, cokolwiek przychodzi nam do głowy, cokolwiek lubimy robić, jesteśmy w stanie mieć z tego zysk.

Artysta, autor bloga, projektant, grafik komputerowy, barista. Na codzień mieszka we Wrocławiu, prowadzi bloga BrainDesign, robi to co lubi i ma z tego frajdę. Fan pozytywnego myślenia, standupu, rozwoju osobistego oraz dobrej kawy. W wolnych chwilach łapie chwile na zdjęciach, czyta ciekawe książki, bawi się w Social Mediach, a także przegląda YouTube’a podziwiając występy sztuki Flair czy inspirujące wystąpienia z TED/TEDx’owych konferencji.

Wczytaj więcej
Wczytaj więcej wpisów autora Paweł Wierzchowski
  • hdr smartfon

    HDR Smartfonem – Dlaczego to nie działa?

    Większość smartfonów daje możliwość robienia zdjęć w trybie HDR – mimo dużej mocy ob…
Wczytaj więcej w Fotografia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź także

Projektowanie Logo – Jak się za to zabrać?

Często gęsto osobom spoza branży kreatywnej wydaje się, że projektowanie to prosta sprawa …