darmowe Wzory CV

Dobrze wyglądające CV, które się wyróżnia na tle konkurentów to obecnie ważny element na rynku pracy. W dzisiejszym wpisie kilka wzorów, które mogą Wam się przydać jeśli zamierzacie zmienić pracę.

Kiedyś nie byłem fanem CV w formie infografiki, natomiast podczas mojej ostatniej zmiany pracy postanowiłem sprawdzić i przygotowałem od zera swoje CV właśnie w takiej postaci i przeszło. Nie wiem czy ze względu na doświadczenie czy ze względu na bardzo czytelny i przejrzysty dokument, ale kilka rozmów o pracę mi zapewnił.

Poniżej przedstawiam 11 wzorów CV z internetu, które pomogą Wam się wyróżnić na ogromnym dziś rynku pracy, a w nawiasach kwadratowych podaję również format pliku w jakim jest dany wzór do pobrania, np. [PSD], czyli Photoshop, Affinity; [Ai], czyli Illustrator:


Proste i minimalistyczne CV [PSD]

resume template free

 


CV w stylu Vintage dla Retro Freak’ów [Ai]

vintage resume

 


Trójkolumnowe CV dla kreatywnych [PSD]

creative designer

 


Proste i przejrzyste CV w klimacie Timeline’u [Ai]

minimalistic

 


Profesjonalne, proste i eleganckie CV [Ai, PSD, Idd]

simple, professional, elegant

 


CV dla fanatyków ikon i ikonek [Ai]

full of icons cv

 


Proste, przejrzyste i czytelne – bez zdjęcia [Ai, PSD]

minimalisic and clean

 


Ciemne, dwukolumnowe CV

dark

 


Profesjonalne i mega czytelne CV w wersji Light & Dark [Ai, EPS, PSD, DOC, DOCx]

light dark

 


Proste i czytelne CV w czterech wersjach kolorystycznych [PSD]

4 colors

 


Profesjonalne i czytelne CV

askella

 


Jeśli interesują Was CV w formacie DOC/DOCx, czyli takie, które można edytować w Wordzie to kliknij tutaj, jest tam całkiem spory zbiór dobrze wyglądających cefałek. Osobiście polecam także Canva.com, gdzie to znajdziesz zarówno wzory CV jak i innych grafik, ale jeśli o cefałki chodzi to jest tam całkiem spory wybór, zarówno darmowych jak i wzorów za jednego dolara. 🙂

Pamiętajcie jednak, że powyższe wzory, szablony nie muszą być przez Was wykorzystywane – mogą być zaledwie inspiracją do stworzenia swojego wzoru, podobnie jak to było w moim przypadku. Po przejrzeniu ich może Wam się wydać, że czegoś brakuje, coś chcielibyście inaczej, więc mając ogólne pojęcie o układach CV możecie otworzyć dowolny program graficzny czy wordowy i stworzyć coś od pustej kartki zaczynając. 🙂

Tymczasem, życzę powodzenia w karierze! 🙂

To co robi teraz jest lepsze od tego co robił pół roku temu, ale co będzie robił za pół roku będzie jeszcze lepsze niż to, co robi teraz – w każdej dziedzinie, którą się zajmuje, ponieważ jak twierdzi, jak się nie rozwija to się zwija. Uważa, że na wszystkim jesteśmy w stanie zarabiać, cokolwiek przychodzi nam do głowy, cokolwiek lubimy robić, jesteśmy w stanie mieć z tego zysk.

Artysta, autor bloga, projektant, grafik komputerowy, barista. Na codzień mieszka we Wrocławiu, prowadzi bloga BrainDesign, robi to co lubi i ma z tego frajdę. Fan pozytywnego myślenia, standupu, rozwoju osobistego oraz dobrej kawy. W wolnych chwilach łapie chwile na zdjęciach, czyta ciekawe książki, bawi się w Social Mediach, a także przegląda YouTube’a podziwiając występy sztuki Flair czy inspirujące wystąpienia z TED/TEDx’owych konferencji.

Wczytaj więcej

Dodaj komentarz

Sprawdź także

Zarabianie w internecie – Produkty na sprzedaż

Przeglądając choćby Facebooka często możemy natknąć się na strony czy ludzi oferujących wy…