brand Wars

Popularne i też te mniej popularne marki lubią od czasu do czasu pożartować sobie z konkurencji, a odbiorcom reklam poprawiają dzięki temu humor.

W dzisiejszym wpisie kilka właśnie takich ‚wojen’, które po angielsku ładnie nazywane są „Brand Wars”, tak trochę w nawiązaniu do zbliżającej się premiery kolejnej części popularnej sagi Gwiezdnych Wojen.

Kilka dni temu na Facebooku mogliście zauważyć nieco na ten temat, czyli sklejkę 10 takich wojenek zaprezentowanych przez Jacka z Planety Faktów – dziś będzie ich jeszcze kilka 🙂

 


Pepsi vs. Coca Cola

pepsi coca cola

ads

pepsi coca cola


McDonald’s vs. Burger King

ronald

burger king work

whopper


Samsung vs. Apple

samsung iphone


Axe vs Old Spice

axe


Audi vs BMW

audi

bmw

audi

bmw


 

Które z nich wydają się Wam najciekawsze? 🙂

Znacie jakieś równie ciekawe bądź zabawne wojny brandów? Śmiało dawajcie znać w komentarzach! 🙂

To co robi teraz jest lepsze od tego co robił pół roku temu, ale co będzie robił za pół roku będzie jeszcze lepsze niż to, co robi teraz – w każdej dziedzinie, którą się zajmuje, ponieważ jak twierdzi, jak się nie rozwija to się zwija. Uważa, że na wszystkim jesteśmy w stanie zarabiać, cokolwiek przychodzi nam do głowy, cokolwiek lubimy robić, jesteśmy w stanie mieć z tego zysk.

Artysta, autor bloga, projektant, grafik komputerowy, barista. Na codzień mieszka we Wrocławiu, prowadzi bloga BrainDesign, robi to co lubi i ma z tego frajdę. Fan pozytywnego myślenia, standupu, rozwoju osobistego oraz dobrej kawy. W wolnych chwilach łapie chwile na zdjęciach, czyta ciekawe książki, bawi się w Social Mediach, a także przegląda YouTube’a podziwiając występy sztuki Flair czy inspirujące wystąpienia z TED/TEDx’owych konferencji.

Wczytaj więcej
Wczytaj więcej wpisów autora Paweł Wierzchowski
Wczytaj więcej w Biznes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź także

Persony – Poznaj swoich klientów

Na świecie jest ponad 7,5 mld ludzi i każdy się od siebie różni, jednakże możemy ich wszys…